top of page

PeopleCanFly

Przedstawiciel

Lotnie ATOS

Lotnie Atos to nowa generacja skrzydeł do latania swobodnego lub z napędem. Startu klasycznego z nóg lub przy użyciu trajki. 

Na doskonałość naszych skrzydeł składa się przede wszystkim stały rozwój i udoskonalanie naszej koncepcji poprzez wprowadzanie i stosowanie zaawansowanych technologicznie materiałów takich jak carbon technora, dających lepsze wyniki aerodynamiczne i nieograniczone możliwości konstrukcyjne redukując przy tym masę, a pełna mechanizacja skrzydła sprawia łatwiejszy, przyjaźniejszy i bardziej precyzyjny pilotaż.  

Modele Skrzydeł

logoVR.png

Doskonały szybowiec

logoVQ.png

Wszechstronny

Zdobywca Pucharu Świata 2016

logoVX.png

Tandem

...by dzielić się pasją

ATOS VR

ATOS VR Plus

ATOS VR S

ATOS VQ

ATOS VQ Race

ATOS VX Tandem

Silent Glider dark logo.png

Silent Glider to rozbudowanie skrzydła Atos o innowacyjną trajkę z napędem elektrycznym lub z silnikiem spalinowym.

Kompozytowa gondola wyposażona została w chowane podwozie i jest dostępna w wersji freefly dla pilotów ceniących kantakt z naturą lub full cover zapewniając maksymalną redukcję oporów. Trzy opcje sposobu sterowania: klasycznym speedbarem, stickiem lub wolantem sprostają Twoim preferencjom czy nawykom.

Projekt

logo Atos Wing.png

Atos Wing to zapowiedź nowego produktu firmy AIR - konstrukcja w pełni wykonana z carbonu z napędem elektrycznym. Mechanizm sterowania tak jak w klasycznym szybowcu.

Come

Fly with Us

  • Facebook - White Circle
  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
bottom of page